Intencje mszalne 13.04.2020 r. – 19.04.2020 r.

14-04-2020

Intencje mszalne 13.04.2020 r. – 19.04.2020 r.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 13.04.2020r.

7:30

Józefa, Marian Organa, Józef Wójcik, Lidia Bugaj

9:00

Bolesław, Helena Walaszczyk – od córki z rodziną

10:30

Anzelma Wojtal – od wnuczki Edyty z mężem i prawnukiem

12:00

Helena Głowacka i Antonina Nowak (27r.) Zygmunt Głowacki (18r.)

18:00

Stanisław, Wiktoria Gajda, Walenty, Aniela Nowak – od córki Ireny z rodziną

WTOREK 14.04.2020r.

7:00

1. † Aleksandra, Eugeniusz Leksa

2. O Miłosierdzie Boże i nawrócenie dla rodziny Grapa

18:00

1. Adam Bujalski (5r.), Anna, Agnieszka, Andrzej Bujalscy, Anna, Jan Kokot

2. Maria Kondas – od siostry Zdzisławy

3. Jacenty Milicz (5r.) zm. z rodz. Milicz, Zuwalskich, Machockich, Stefan Dudek, Aleksandra Jaskuła

ŚRODA 15.04.2020 r.

7:00

1. Lucyna Ciekot – od Mariana Rycharskiego z rodziną

2. Helena Cwalińska – od Barbary i Tomasza Góraj z synem Mateuszem

18:00

1. † Daniela Matyja – gregor. 1

2. † Tadeusz Rygał – od siostry z rodziną

CZWARTEK 16.04.2020 r.

7:00

1. † Daniela Matyja – gregor. 2

2. † Zofia Kołata – od Koła Różańcowego

18:00

1. Msza św. zbiorowa za zmarłych

2. † Eugeniusz Knapik – od córki Anny z rodz.

PIĄTEK 17.04.2020 r.

7:00

1. † Czesław, Jacek, Helena Piech – od rodz. Klechów

2. † Daniela Matyja – gregor. 3

18:00

1. O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla ks. Roberta – od Żywego Różańca

2. † Janina Owczarek – od męża i córek z rodziną

SOBOTA 18.04.2020 r.

7:00

1. † Maria i Alfred Knop

2. † Daniela Matyja - gregor. 4

18.00

1. † Jadwiga Fikus – od córki z rodziną

2. † Jan Błaszczyk (4r.), Anna, Antoni Błaszczyk

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 19.04.2020 r.

7:30

Wacław Zembik

9:00

1. † Edmund Łągiewka

2. † Daniela Matyja – gregor. 5

10:30

Anzelma Wojtal – od syna Włodzimierza z rodziną

12:00

Z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. dla Marii i Ryszarda Anioł (60r. śl)

18:00

Za Parafian


 

Cypyright © Święty Zygmunt