19-03-2024
Intencje mszalne 18.03.2024 r. – 24.03.2024r.
|
||
PONIEDZIAŁEK 18.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. † Marianna Tyras – od uczestników pogrzebu 2. † Stanisława Kabała –greg. 21 |
|
18:00 |
1. †Józef Maj (30 r. śm), Marianna i Władysław Maj, Genowefa, Józef Pabich |
|
WTOREK 19.03.2024 r. Uroczystość św. Józefa |
||
7:00 |
1. †Stanisława Kabała –greg. 22 2. † Tadeusz Flis –od zakładu pogrzebowego „OAZA” |
|
18:00 |
1. †Józefa Groszek (z okazji imienin) – od żony z dziećmi |
|
ŚRODA 20.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. † Stanisława Kabała –greg. 23 2. † Andrzej Borowicz –od Barbary i Adama Kaim |
|
18:00 |
1. † Wanda – od córki 2. † Józef Mularczyk- od chrzestnej Danuty z rodziną |
|
CZWARTEK 21.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. †Stanisława Kabała –greg. 24 2. † Krystyna Żabicka – od koleżanek Wandy i Broni |
|
18:00 |
1. † Zbiorowa za zmarłych 2. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty Magierskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski |
|
PIĄTEK 22.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. †Stanisława Kabała – greg. 25 2. †Andrzej Borowicz – od siostry Hani z mężem |
|
18:00 |
1. † Wanda – od córki 2. †Alfred i Marta Adamiccy |
|
SOBOTA 23.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. †Stanisława Kabała – greg. 26 2. †Tadeusz Flis –od uczestników pogrzebu |
|
18:00 |
1. †Czesława Łęgowik 2. †Jan Jabłoński – od Andrzeja Gorząd z rodziną |
|
NIEDZIELA PALMOWA 24.03.2024 r. |
||
7:30 |
1. Za parafian |
|
9:00 |
1. O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców; Mateusza i Małgorzaty Gajek – od uczestników ślubu |
|
10:30 |
1. † Piotr Karkoszka – od żony z rodziną |
|
12:00 |
1. † Ewa Januszewska |
|
18:00 |
1. † Stanisława Kabała – greg. 27 |
|
14-03-2024
Intencje mszalne 11.03.2024 r. – 17.03.2024r.
|
||
PONIEDZIAŁEK 11.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. † Marianna Tyras – od uczestników pogrzebu |
|
18:00 |
1. †Krzysztof Jaworski – od córki Darii z rodz. 2. † Stanisława Kabała –greg. 14. |
|
WTOREK 12.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. †Dariusz Wydrych –od Darka Grada z żoną Anetą |
|
18:00 |
1. †Marianna Tyras – od wnuczki Joanny z rodz. 2. † Stanisława Kabała –greg. 15. (odprawiana poza parafią) |
|
ŚRODA 13.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. † Stanisława Kabała –greg. 16. |
|
18:00 |
1. † Krystyna i Władysław Chorubscy 2. † Józef Siedlecki |
|
CZWARTEK 14.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. W pewnej intencji 2. † Stanisława Kabała – greg. 17. |
|
18:00 |
1. † Marianna Tyras – od syna Janusz z rodz. 2. †Wanda – od córki |
|
PIĄTEK 15.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. † Stanisława Kabała – greg. 18. 2. † Dariusz Wydrych – od uczestników pogrzebu |
|
18:00 |
1. † Krystyna Kalamat (3 rocz. śm.) 2. †Helmut Nogły – od wnuczków Agaty i Mateusza |
|
SOBOTA 16.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. † Jerzy, Jan Łuczyńscy; Henryk Kozak; Marek Polaczkiewicz 2. † Stanisława Kabała – greg. 19. |
|
18:00 |
1. O Boże błog. dla nowożeńców Mateusza i Małgorzaty Gajek – od uczestników ślubu 2. †Andrzej Borowicz – od syna |
|
V NIEDZIELA Wielkiego Postu 17.03.2024 r. |
||
7:30 |
1. † Stanisława Kabała – greg. 20 |
|
9:00 |
1. † Zbigniew Krawczyk – od żony |
|
10:30 |
1. † Kazimiera i Józef Anioł – od syna z rodz. |
|
12:00 |
1. † Marianna Sowińska – od chrześnicy Beaty z rodz. |
|
18:00 |
1. † Teodozja Mendak – od koleżanek z Miejskiego Przedszkola nr 34 |
|
06-03-2024
Intencje mszalne 04.03.2024 r. – 10.03.2024r.
|
||
PONIEDZIAŁEK 04.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. † Marianna Tyras – od sąsiadów Zenona, Sławomira i Grzegorza Nowaków 2. †Stanisława Kabała – greg.7 |
|
18:00 |
1. †Kazimierz Sokołowski 2. † Krzysztof Oziębłowski – od Iwony i Ireneusza z synami |
|
WTOREK 05.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. †Wanda, Feliks, Weronika, Józef, Jan, Firek 2. † Stanisława Kabała – greg. 8 |
|
18:00 |
1. †Jerzy Werner – od koleżanek córki Dominiki: Izy, Bożeny, Marioli i Moniki 2. †Dariusz Wydrych – od chrześnicy Angeliki z mężem Pawłem |
|
ŚRODA 06.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. †Krzysztof Jaworski – od uczestników pogrzebu 2. † Krzysztof Oziębłowski – od s. Danuty Albertynki |
|
18:00 |
1. O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Aurelii Bekus w 75 r. urodzin – …...od córek z rodzinami. 2. † Stanisława Kabała – greg. 9 |
|
CZWARTEK 07.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. † Marianna Tyras – od uczestników pogrzebu 2. † Stanisława Kabała – greg. 10 |
|
18:00 |
1. † Kazimiera Szpanelewska (9r. śm.) – od syna Marka z rodziną 2. †Franciszek Owczarek – od córki Krystyny |
|
PIĄTEK 08.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. † Stanisława Kabała – greg. 11 2. † Zbigniew Doniec – od synów Jarosława i Mariusza z rodzinami |
|
18:00 |
1. † Józefa, Stanisław, Jerzy, Stefan, Andrzej, Janina, Wiesława Szmigiel, Maria Kubicka, Marek Miękus 2. †Beata Borkowska – od siostry z rodziną |
|
SOBOTA 09.03.2024 r. |
||
7:00 |
1. † Dariusz Wydrych – od ks. Mateusza Golisa 2. † Stanisława Kabała – greg. 12 |
|
18:00 |
1. †Grzegorz Stala (z okazji imienin) 2. †Jerzy Werner – od rodziny Bekusów |
|
IV NIEDZIELA Wielkiego Postu 10.03.2024 r. |
||
7:30 |
1. Za parafian |
|
9:00 |
1. † Stanisława Kabała – greg. 13 |
|
10:30 |
1. † Longina, Tadeusz, Roman, Ryszard Stefańscy |
|
12:00 |
1. † Danuta Lempke |
|
18:00 |
1. O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Elżbiety, Pawła i Przemka Brzozowskich |
|
24-02-2024
Intencje mszalne 26.02.2024 r. – 03.03.2024r. |
||
PONIEDZIAŁEK 26.02.2024r. |
||
7:00 |
1. †Krzysztof Jaworski – od chrzestnej Barbary Musik i Anny Nowak 2. †Eleonora i Stanisław Łuczyńscy, Zofia i Andrzej Grądman |
|
18:00 |
1. †Tadeusz Raźniak (6 rocz. śm.) – od żony Anny i dzieci 2. † Marianna Tyras – od wnuczka Bartłomieja z rodz. |
|
WTOREK 27.02.2024r. |
||
7:00 |
1.O opiekę Matki Bożej i dary Ducha św. dla Mii z racji urodzin 2. † Stanisława Kabała – greg. 1. |
|
18:00 |
1. †Antonina, Jan, Kazimierz, Marian, Ryszard, Mirosław RYŚ oraz Mateusz Adamowski 2. †Marianna Tyras – od wnuka Piotra z rodz. |
|
ŚRODA 28.02.2024r. |
||
7:00 |
1. O opiekę Matki Bożej i dary Ducha św. dla Anastazji z racji urodzin 2. † Stanisława Kabała – greg. 2. |
|
18:00 |
1. †Jan, Edward, Zofia Francik, Ireneusz Bekus 2. † Franciszek Owczarek – od rodz. Raków i Grzesiaków |
|
CZWARTEK 29.02.2024r. |
||
7:00 |
1. †Krzysztof Jaworski – od Klaudii z rodz. 2. †Marianna Tyras - od rodz. Jeziorskich |
|
18:00 |
1. † Jerzy Werner – od brata Arkadiusza z żoną i córką 2. †Janina Sarara – od chrześnicy Anny Bendych z rodz. 3. † Stanisława Kabała – greg. 3. |
|
PIĄTEK 01.03.2024r. |
||
7:00 |
1. †Krzysztof Oziębłowski – od uczestników pogrzebu 2. † Stanisława Kabała – greg. 4. |
|
18:00 |
1. † Krzysztof Jaworski – od bratowej Grażyny 2. †Dariusz Wydrych – od siostry Marzeny z mężem Robertem |
|
SOBOTA 02.03.2024r. |
||
7:00 |
1. O triumf Niepokalanego Serca Maryi 2. † Stanisława Kabała – greg. 5. |
|
18:00 |
1. †Stanisław Wrzesień – od pracowników fimry „Fortis” 2. †Anna i Zygmunt Janas oraz zmarli z rodz. |
|
III NIEDZIELA Wielkiego Postu 03.03.2024r. |
||
7:30 |
1. †Stanisława Kabała – greg. 6. |
|
9:00 |
1. † Kazimierz Janasik, Zofia i Stanisław Radziejowscy, Adela i Stanisław Janasikowie |
|
10:30 |
1. † Helena i Zygmunt Bochenek |
|
12:00 |
1. † Józef Jerzy Peryga – od wnuczki Bernadetty z mężem |
|
18:00 |
1. † Stanisław i Aniela Michniccy, Marianna i Jacek Ciechowscy 2. W intencji KŻR |
19-02-2024
Intencje mszalne 19.02.2024 r. – 25.02.2024 r.
|
||
PONIEDZIAŁEK 19.02.2024r. |
||
7:00 |
1. †Janina Sarara – od rodzin Bajor i Mysłek |
|
18:00 |
1. †Krzysztof Jaworski – od siostry z rodzin 2. † Alicja Nogły (3 r. śm.)– od wnuków Agaty i Mateusza |
|
WTOREK 20.02.2024r. |
||
7:00 |
1. †Jerzy Werner – od rodziny Steczków. 2. † Otylia Lechowska – od pracowników Wodociągów Częstochowskich |
|
18:00 |
1. †Janina Sarara – od Zdzisława Sarary z rodziną 2. †Marianna Tyras – od Grażyny z rodziną |
|
ŚRODA 21.02.2024r. |
||
7:00 |
1. †Krzysztof Jaworski – od Łukasza z rodziną |
|
18:00 |
1. †Franciszek Owczarek – od rodz. Ogrodniczków 2. † Marianna Tyras – od Henryka i Barbary |
|
CZWARTEK 22.02.2024r. ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA |
||
7:00 |
1. †Janina Sarara – od Barbary i Krzysztofa Majdów z rodziną |
|
18:00 |
1. † Eleonora, Jan Złoty; Bronisława, Józef Młynek i zmarli z rodz. Młynek 2. †Marianna Tyras – od Moniki, Marcina i rodziny Ligięzów |
|
PIĄTEK 23.02.2024r. |
||
7:00 |
1. †Jerzy Werner – od rodz. Stawarz i Kubsz |
|
18:00 |
1. † Czesława Łęgowik 2. †Anna Tame – od Małgorzaty Wróblewskiej z rodziną |
|
SOBOTA 24.02.2024r. |
||
7:00 |
1. †Franciszek Owczarek – od chrześniaka Zenona z rodziną Owczarków |
|
18:00 |
1. †Dziękczynna za 50 lat sakramentu małżeństwa Haliny i Jerzego z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie 2. †Ewa Długosz (10 r. śm.) |
|
II NIEDZIELA Wielkiego Postu 25.02.2024r. |
||
7:30 |
1. Klementyna Baran |
|
9:00 |
1. Za parafian |
|
10:30 |
1. † Piotr, Edward Kwiatkowscy |
|
12:00 |
1. † Zbiorowa za zmarłych |
|
18:00 |
1. † Janina Trzepizur (8 r. śm.) – od córki z rodziną |
|
13-02-2024
Intencje mszalne 12.02.2024 r. – 18.02.2024r.
|
||
PONIEDZIAŁEK 12.02.2024r. |
||
7:00 |
1. † Józef Kurzak (1 rocz. śm.) – od żony 2. † Klementyna Baran – od Krzysztofa i Lucyny Nowak z Zalasowej |
|
18:00 |
1. † Franciszek Owczarek – od Renaty i Daniela Raków 2. † Anna Tame – od siostry Danuty z synem Robertem |
|
WTOREK 13.02.2024r. |
||
7:00 |
1. †Krzysztof Jaworski – od Urszuli z rodz. 2. † Klementyna Baran – od Salomei Sarad z Zalasowej |
|
18:00 |
1. †Janina Sarara – od Dyrekcji i Pracowników SANEPID-u w Cz-wie 2. †Krzysztof Oziębłowski – od siostry Katarzyny z rodz. |
|
ŚRODA 14.02.2024r. Środa Popielcowa |
||
7:30 |
1. † Klementyna Baran – od kol. i koleżanek syna Jana z firmy oponiarskiej |
|
9:00 |
1. †Franciszek Owczarek – od Janiny i Stanisława Dąbrowskich z rodzinami |
|
10:00 |
1. † Klementyna Baran – od kol. i koleżanek syna Jana z firmy oponiarskiej |
|
12:00 |
1. † Klementyna Baran – od Krystyny Gilskiej |
|
16:30 |
1. †Janina Sarara – od Anny i Juliana Kidawów |
|
18:00 |
1. †Marcin Borecki – od rodz. Matysek |
|
CZWARTEK 15.02.2024r. Rekolekcje |
||
7:30 |
1. †Janina Sarara – od uczestników pogrzebu 2. †Klementyna Baran – od kol. i koleżanek syna Jana z firmy oponiarskiej |
|
18:00 |
1. Msza św. zbiorowa 2. †Marianna Krakowiak – od Elżbiety, Jadwigi i Danuty |
|
PIĄTEK 16.02.2024r. Rekolekcje |
||
7:30 |
1. †Janina Sarara – od rodz. Bielaków i Mietelskich |
|
9:00 |
1. † Klementyna Baran – od kol. i koleżanek syna Jana z firmy oponiarskiej |
|
10:00 |
1. O Boże błog. dla Szkoły Podstawowej nr 12 |
|
12:00 |
1. O Boże błog. dla ZS im. J. Kochanowskiego |
|
18:00 |
1. O opiekę Matki Bożej i Dary Ducha św. dla Louisa z racji urodzin |
|
SOBOTA 17.02.2024r. Rekolekcje |
||
7:30 |
1. †Franciszek Owczarek – od rodz. Sowów |
|
18:00 |
1. †Łucja Ludkowska – od syna z rodz. 2. †Anna Tame – od synów Marcina i Pawła 3. †Józefa Szymczyk (4 rocz. śm.)– od dzieci |
|
I NIEDZIELA Wielkiego Postu 18.02.2024r. Rekolekcje |
||
7:30 |
1. Za parafian |
|
9:00 |
1. † Jerzy Werner – od chrześnicy Eweliny z mężem Krzysztofem i dziećmi |
|
10:30 |
1. † Ignacy Stanik– od rodz. Barańskich z Krakowa |
|
12:00 |
1. † Bogusław Machnik (15 rocz. śm.)– od żony i synów z rodzinami |
|
18:00 |
1. † Władysława i Józef Kiedos; † Józef Płuska |
|
Cypyright © Święty Zygmunt