Intencje mszalne 26.02.2024 r. – 03.03.2024 r.

24-02-2024

Intencje mszalne   26.02.2024 r. – 03.03.2024r.

PONIEDZIAŁEK  26.02.2024r. 

7:00

1. †Krzysztof Jaworski – od chrzestnej Barbary Musik i Anny Nowak

2. †Eleonora i Stanisław Łuczyńscy, Zofia i Andrzej Grądman

18:00

1. †Tadeusz Raźniak (6 rocz. śm.) – od żony Anny i dzieci

2. † Marianna Tyras – od wnuczka Bartłomieja z rodz.

WTOREK    27.02.2024r.  

7:00

1.O opiekę Matki Bożej i dary Ducha św. dla Mii z racji urodzin

2. † Stanisława Kabała – greg. 1.

18:00

1. †Antonina, Jan, Kazimierz, Marian, Ryszard, Mirosław RYŚ oraz Mateusz Adamowski

2. †Marianna Tyras – od wnuka Piotra z rodz.  

ŚRODA   28.02.2024r.      

7:00

1. O opiekę Matki Bożej i dary Ducha św. dla Anastazji z racji urodzin

2. † Stanisława Kabała – greg. 2.

18:00

1. †Jan, Edward, Zofia Francik, Ireneusz Bekus

2. † Franciszek Owczarek – od rodz. Raków i Grzesiaków  

CZWARTEK  29.02.2024r.    

7:00

1. †Krzysztof Jaworski – od Klaudii z rodz.

2. †Marianna Tyras -  od rodz. Jeziorskich

18:00

1. † Jerzy Werner – od brata Arkadiusza z żoną i córką  

2. †Janina Sarara – od chrześnicy Anny Bendych z rodz.  

3. † Stanisława Kabała – greg. 3.

PIĄTEK  01.03.2024r.       

7:00

1. †Krzysztof Oziębłowski – od uczestników pogrzebu  

2. † Stanisława Kabała – greg. 4.

18:00

1. † Krzysztof Jaworski – od bratowej Grażyny

2. †Dariusz Wydrych – od siostry Marzeny z mężem Robertem

SOBOTA  02.03.2024r.      

7:00

1. O triumf Niepokalanego Serca Maryi

2. † Stanisława Kabała – greg. 5.

18:00

1. †Stanisław Wrzesień – od pracowników fimry „Fortis”

2. †Anna i Zygmunt Janas oraz zmarli z rodz.

III NIEDZIELA Wielkiego Postu 03.03.2024r.      

7:30

1. †Stanisława Kabała – greg. 6.

9:00

1. † Kazimierz Janasik, Zofia i Stanisław Radziejowscy, Adela i Stanisław Janasikowie

10:30

1. † Helena i Zygmunt Bochenek

12:00

1. †  Józef Jerzy Peryga – od wnuczki Bernadetty z mężem

18:00

1. †  Stanisław i Aniela Michniccy, Marianna i Jacek Ciechowscy

2. W intencji KŻR

 


Więcej

Intencje mszalne 19.02.2024 r. – 25.02.2024 r.

19-02-2024

Intencje mszalne   19.02.2024 r. – 25.02.2024 r.

 

PONIEDZIAŁEK  19.02.2024r. 

7:00

1. †Janina Sarara – od rodzin Bajor i Mysłek

18:00

1. †Krzysztof Jaworski – od siostry z rodzin

2. † Alicja Nogły (3 r. śm.)– od wnuków Agaty i Mateusza

WTOREK    20.02.2024r.  

7:00

1. †Jerzy Werner – od rodziny Steczków.

2. † Otylia Lechowska – od pracowników Wodociągów Częstochowskich

18:00

1. †Janina Sarara – od Zdzisława Sarary z rodziną

2. †Marianna Tyras – od Grażyny z rodziną

ŚRODA   21.02.2024r.      

7:00

1. †Krzysztof Jaworski – od Łukasza z rodziną

18:00

1. †Franciszek Owczarek – od rodz. Ogrodniczków

2. † Marianna Tyras – od Henryka i Barbary

CZWARTEK  22.02.2024r.    ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA

7:00

1. †Janina Sarara – od Barbary i Krzysztofa Majdów z rodziną

18:00

1. † Eleonora, Jan Złoty; Bronisława, Józef Młynek i zmarli z rodz. Młynek

2. †Marianna Tyras – od Moniki, Marcina i rodziny Ligięzów

PIĄTEK  23.02.2024r.       

7:00

1. †Jerzy Werner – od rodz. Stawarz i Kubsz

18:00

1. † Czesława Łęgowik

2. †Anna Tame – od Małgorzaty Wróblewskiej z rodziną

SOBOTA  24.02.2024r.      

7:00

1. †Franciszek Owczarek – od chrześniaka Zenona z rodziną Owczarków

18:00

1. †Dziękczynna za 50 lat sakramentu małżeństwa Haliny i Jerzego z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie

2. †Ewa Długosz (10 r. śm.)

II NIEDZIELA Wielkiego Postu 25.02.2024r.      

7:30

1.    Klementyna Baran

9:00

1.    Za parafian

10:30

1. † Piotr, Edward Kwiatkowscy

12:00

1. †  Zbiorowa za zmarłych

18:00

1. †  Janina Trzepizur (8 r. śm.) – od córki z rodziną

     

 


Więcej

Intencje mszalne 12.02.2024 r. – 18.02.2024 r.

13-02-2024

Intencje mszalne   12.02.2024 r. – 18.02.2024r.

 

PONIEDZIAŁEK  12.02.2024r. 

7:00

1. † Józef Kurzak (1 rocz. śm.) – od żony

2. † Klementyna Baran – od Krzysztofa i Lucyny Nowak z Zalasowej

18:00

1. † Franciszek Owczarek – od Renaty i Daniela Raków

2. † Anna Tame – od siostry Danuty z synem Robertem

WTOREK    13.02.2024r.  

7:00

1. †Krzysztof Jaworski – od Urszuli z rodz.

2. † Klementyna Baran – od Salomei Sarad z Zalasowej

18:00

1. †Janina Sarara – od Dyrekcji i Pracowników SANEPID-u w Cz-wie

2. †Krzysztof Oziębłowski – od siostry Katarzyny z rodz.

ŚRODA    14.02.2024r.      Środa Popielcowa

7:30

1. † Klementyna Baran – od kol. i koleżanek syna Jana z firmy oponiarskiej

9:00

1. †Franciszek Owczarek – od Janiny i Stanisława Dąbrowskich z rodzinami

10:00

1. † Klementyna Baran – od kol. i koleżanek syna Jana z firmy oponiarskiej

12:00

1. † Klementyna Baran – od Krystyny Gilskiej

16:30

1. †Janina Sarara – od Anny i Juliana Kidawów

18:00

1. †Marcin Borecki – od rodz. Matysek

CZWARTEK  15.02.2024r.    Rekolekcje

7:30

1. †Janina Sarara – od uczestników pogrzebu

2. †Klementyna Baran – od kol. i koleżanek syna Jana z firmy oponiarskiej

18:00

1.    Msza św. zbiorowa

2. †Marianna Krakowiak – od Elżbiety, Jadwigi i Danuty

PIĄTEK  16.02.2024r.       Rekolekcje

7:30

1. †Janina Sarara – od rodz. Bielaków i Mietelskich

9:00

1. † Klementyna Baran – od kol. i koleżanek syna Jana z firmy oponiarskiej

10:00

1. O Boże błog. dla Szkoły Podstawowej nr 12

12:00

1. O Boże błog. dla ZS im. J. Kochanowskiego

18:00

1. O opiekę Matki Bożej i Dary Ducha św. dla Louisa z racji urodzin

SOBOTA  17.02.2024r.      Rekolekcje

7:30

1. †Franciszek Owczarek – od rodz. Sowów

18:00

1. †Łucja Ludkowska – od syna z rodz.

2. †Anna Tame – od synów Marcina i Pawła

3. †Józefa Szymczyk (4 rocz. śm.)– od dzieci

I NIEDZIELA Wielkiego Postu 18.02.2024r.       Rekolekcje

7:30

1.    Za parafian

9:00

1. † Jerzy Werner – od chrześnicy Eweliny z mężem Krzysztofem i dziećmi

10:30

1. † Ignacy Stanikod rodz. Barańskich z Krakowa

12:00

1. †  Bogusław Machnik (15 rocz. śm.)– od żony i synów z rodzinami

18:00

1. †  Władysława i Józef Kiedos; † Józef Płuska

     

 


Więcej

Intencje mszalne 05.02.2024 r. – 11.02.2024 r.

06-02-2024

Intencje mszalne   05.02.2024 r. – 11.02.2024r.

 

PONIEDZIAŁEK  05.02.2024r.  św. Agaty dziewicy i męczennicy

7:00

1. † Halina Opala – od uczestników pogrzebu

18:00

1. †  Franciszek Owczarek – od sąsiadów z ulicy Senatorskiej 7/9

2. †  Danuta Lempka- od wnuka Michała z rodziną

WTOREK    06.02.2024r.   Św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

7:00

1. †Janina Sarara – od rodziny Połacików

18:00

1. †Edward Orzechowski -  od Heleny, Joanny i Cezarego

2. †Zofia Jaciewicz – od wnuczki z córką

ŚRODA    07.02.2024r.            

7:00

1. †Stanisław Synowiecki – od uczestników pogrzebu

18:00

1. †Jerzy Werner -  od Teresy i Andrzeja Minczykiewicz.

2. † Janina Sarara – od bratowej z rodziną

CZWARTEK  08.02.2024r.   Św Hieronima, Św Józefiny

7:00

1. †Janina Sarara – od uczestników pogrzebu

18:00

1. † Kazimierz Piwiński (8r. śm) -  od synów z rodzinami

2.    O opiekę Matki Bożej, dary Ducha Świętego dla Marcela w rocz. ur.

PIĄTEK  09.02.2024r.  

7:00

1. †Halina Opala – od uczestników pogrzebu

18:00

1. † Janina Sarara – od koleżanek z Działu Sekcji Komunalnej Sanepidu

2. †Krzysztof Jaworski – od  rodziców

SOBOTA  10.02.2024r.              Św. Scholastyki

7:00

1. †Tadeusz Kaczor – od uczestn. pogrzebu

18:00

1. †Jerzy Werner – od  Kolegów z firmy SZELBUD i BUDO-MAX  

2. †Franciszek Owczarek – od wnuczki Anny z rodziną

VI NIEDZIELA Zwykła 11.02.2024r.

7:30

1. †  Zofia, Franciszek, Zenon, Jan Nowak     

9:00

1.     Za parafian

10:30

1. †  Józef Jerzy Peryga  - od syna Tomasza z żoną i wnuczkami

12:00

1. †  Krystyna Zyz (14 r.śm.) Anna, Michał, Henryk Zyz, Felicyta, Tomasz,  Zenon Kanteccy i zmarli z ich rodzin

18:00

1. †  Jan Nowak – od siostry Grażyny i od babci z wnuczkami

     

 


Więcej

Intencje mszalne 29.01.2024 r. – 4.02.2024 r.

29-01-2024

Intencje mszalne   29.01.2024 r. – 04.02.2024r.

 

PONIEDZIAŁEK  29.01.2024r.

7:00

1. O zdrowie i niezbędne łaski dla Jadwigi

18:00

1. † Józef Bajcer -  greg. 29.

2. † Franciszek Owczarek – od Ireny Owczarek

WTOREK    30.01.2024r.  

7:00

1. †Franciszek Owczarek – od uczestników pogrzebu

18:00

1. †Józef Bajcer -  greg. 30.

2. †Maciej Urbańczyk – od żony i dzieci  

ŚRODA    31.01.2024r.            Św. Jana Bosko, prezbitera

7:00

1. †Janina Sarara – od córki Renaty i syna Grzegorza z rodzinami

18:00

1. †Teofil Kociszewski – od przyjaciół Agaty i Adama

2. † Krzysztof Cieślak – 22 rocz. śm. – od żony i dzieci

CZWARTEK  01.02.2024r.  

7:00

1. O zdrowie, Boże błog. i Dary Ducha św. dla Rity i Aleksego

18:00

1. † Barbara Witkowska -  od sąsiadów z bloku przy ul. Garibaldiego 11/13

2. † Tadeusz Kaczor – od żony Ireny i syna Marcina

PIĄTEK  02.02.2024r.         Ofiarowanie Pańskie, święto

7:00

1. † Franciszek Owczarek – od Urszuli z Warszawy

9:00

1. † Janina Sarara – od Joanny Rachwalik

16:30

1. † Kornelia Krystyna i Edmund Kwiatkowscy – od dzieci

18:00

1. O Boże błog. i opiekę Ducha św. dla naszego syna Piotra – od rodziców

2. O Boże błog. dla Daniela z racji urodzin – od żony z dziećmi

SOBOTA  03.02.2024r.          Św. Błażeja, bpa i męczennika

7:00

1. †Janina Sarara – od uczestników pogrzebu

18:00

1. †Zenobia i Antoni Szymańscy– od Sylwii

2. † Franciszek Owczarek– od wnuka Tomasza z rodz.

V NIEDZIELA Zwykła  04.02.2024r.

7:30

1. Za parafian

2. Dziękczynna za dar nowego życia z prośbą o bezpieczny przebieg ciąży i szczęśliwe rozwiązanie

9:00

1. †  Jerzy Werner – od Renaty Kwaśniewskiej z Henrykiem Grzyb  

10:30

1. † Marek Łuczyński – od Maryli i Ryszarda Anioł

12:00

1. †  Zofia Kozik i zm. z rodz. Kozików i Klekotów

18:00

1. W intencji KŻR

     

 


Więcej

Intencje mszalne 08.01.2024 r. – 14.01.2024 r.

09-01-2024

Intencje mszalne   08.01.2024 r. – 14.01.2024r.

 

PONIEDZIAŁEK   08.01.2024r. 

7:00

1. †Barbara Witkowska – od uczestników pogrzebu

2. †Jerzy Werner – od rodziny Kopera

18:00

1. † Józef Bajcer -  greg. 8

2.    O Boże błogosławieństwo dla Mariusza i Korneli Wawrzaków z dziećmi

WTOREK    09.01.2024r.  

7:00

1. †Ewa Rychlewska – od wujka Tadeusza Daroń z rodziną

2. †Halina Opala – od Mirka Skalskiego z rodziną

18:00

1. †Józef Bajcer -  greg. 9.

2. †Teofil Kociszewski – od Danuty Mikołajczyk z rodziną

ŚRODA    10.01.2024r.            

7:00

1. †Irena Gosławska – od rodziny Jaskulskich z ul. Nadrzecznej

2. †Stanisław Synowiecki – od uczestników pogrzebu

18:00

1. †Józef Bajcer -  greg. 10.

2. † Janina Dorobisz – od Haliny z Dominikiem

CZWARTEK  11.01.2024r.  

7:00

1. †Barbara Witkowska – od sąsiadów bloku Garibaldiego 11/13

2. †Zofia Jaciewicz – od Aliny z córką

18:00

1. † Józef Bajcer -  greg. 11.

2. † Ewa Rychlewska – od Renaty i Waldemara Piptów z dziećmi

PIĄTEK  12.01.2024r.

7:00

1. †Teofil Kociszewski – od Zdzisława,Beaty i Edytyz rodzinami

2.    O Boże błogosławieństwo w 50 r. ślubu dla Lucyny i Grzegorza Śmigiel

18:00

1. † Józef Bajcer -  greg. 12.

2.    O Boże błog. dla Elizy i Kamila Liberdów z dziećmi

SOBOTA  13.01.2024r.              św. Hilarego

7:00

1. †Longina Nowak – od Krystyny z rodziną

2. †Janusz Michałowski – od uczestników pogrzebu

18:00

1. †Józef Bajcer – greg. 13

2. †Beata Borkowska – od mamy Elżbiety

II NIEDZIELA Zwykła 14.01.2024r.

7:30

1. † Renata i Tomasz Grzesiccy

9:00

1. † Tomasz Michalak (6 r. śm.)

10:30

1. † Kazimierz i Stanisław Ciszewscy -  greg. 11.

2. † Stanisław Taranek – od siostry Wandy

12:00

1. † Józef Bajcer -  greg. 14.

18:00

1.   Za parafian

     

 


Więcej

1 2 3 >

Cypyright © Święty Zygmunt