Intencje mszalne 15.07.2024 r. – 21.07.2024 r.

13-07-2024

Intencje mszalne   15.07.2024 r. – 21.07.2024r.

PONIEDZIAŁEK  15.07.2024 r.       św. Bonawentury, bpa i dra Kościoła, wsp. obow.

7:00

1. †  Marek Musiał – od syna Piotra z żoną i dziećmi  

18:00

1. †  Przemysław Wodziński – od siostry Sylwii z rodz.   

WTOREK   16.07.2024 r.       Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, wsp. obow.

7:00

1. †

18:00

1. †Leokadia Kurzak – od rodz. Łowickich  

ŚRODA    17.07.2024 r.      

7:00

1. †Jadwiga Jakus – od sąsiadki Aurelii Bekus z rodz.  

18:00

1.    O Boże błog. i potrzebne łaski dla Anny i Marcina (3. rocz. ślubu)

CZWARTEK    18.07.2024       

7:00

1. †Marek Musiał– od Grażyny i Marka Dworakowskich z rodz.

18:00

1. †Msza św. zbiorowa za zmarłych   

PIĄTEK    19.07.2024 r

7:00

1. †Leokadia Kurzak – od Marii Biniek z rodz.

18:00

1. †Eugeniusz, Władysława, Edward Blukacz; Stefania i Zygmunt Korba

SOBOTA     20.07.2024 r.    

7:00

1. †Lidia Doniec – od synów Jarosława i Mariusza z rodzinami

18:00

1. †Stanisława Kabała (1. rocz. śm.)

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA    21.07.2024 r.      

7:30

1.    Za parafian

9:00

1. †Krystyna Ziółkowska – od Elżbiety i Mariusza

10:30

1. †Stanisław (20. rocz. śm.), Bronisław, Wiktoria Weżgowiec

12:00

1. † Monika i Marcin Kłaczyńscy

18:00

1. †Maciej Kurowski – od żony  

 


Więcej

Intencje mszalne 8.07 - 15.07.2024 r.

06-07-2024

Intencje mszalne   08.07.2024 r. – 14.07.2024r.

PONIEDZIAŁEK  08.07.2024 r.       św. Jana z Dukli, prezbitera, wsp. obow.

7:00

1. †  Jadwiga Jakus – od wnuka Dominika

18:00

1. †  Leokadia Kurzak– od chrześnicy z rodz.  

WTOREK   09.07.2024 r.  

7:00

1. †Izabela Pastuszko– od znajomych Przeździeckich

18:00

1. †Teresa Pytel – od siostry Kasi z rodz.

ŚRODA    10.07.2024 r.      

7:00

1. †Jadwiga Jakus – od Jadwigi Światłowskiej z rodz.

18:00

1. †Leokadia Kurzak– od rodz. Oraczów

CZWARTEK    11.07.2024        św. Benedykta, opata, patrona Europy, święto

7:00

1. †Eugeniusz, Anna, Bronisław, Anna Pustelnik

18:00

1. †Ireneusz Paszczyk(29. rocz. śm.) – od syna i córki z wnukami  

PIĄTEK    12.07.2024 r.       św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męczennika, wsp. obow.

7:00

1. †Izabela Pastuszko – od koleżanek z pracy córki Iwony

18:00

1. †Jan Pala – od Aliny Włodarek z rodz.

SOBOTA     13.07.2024 r.    św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, wsp. obow.

7:00

1. †Jadwiga Jakus – od Koła Żywego Różańca

18:00

1. †Leokadia Kurzak– od Zofii Kozak z rodz.  

XV NIEDZIELA ZWYKŁA    14.07.2024 r.      

7:30

1. †Longin Laskowski

9:00

1.    Za parafian

10:30

1. †Sabina Pawłowska (10. rocz. śm.)

12:00

1. † Leon Muszyński (19. rocz. śm.)

18:00

1. †Helena i Tadeusz Florczyk

     

 


Więcej

Intencje mszalne 1.07 - 07.07.2024 r.

29-06-2024

Intencje mszalne   01.07.2024 r. – 07.07.2024r.

PONIEDZIAŁEK  01.07.2024 r.     

7:00

1. †  Leokadia Kurzak – od Pawła

18:00

1. †  Natalia Konieczna

WTOREK   02.07.2024 r.  

7:00

1. †Dominik i Krystyna Sokołowscy; Jacek Chwirot

18:00

1. †Jadwiga Diagielec

ŚRODA    03.07.2024 r.      Św. Tomasza Apostoła, święto

7:00

1. †Feliks, Maria i Henryka Olejniczak

18:00

1. †Grażyna Patyk– od Barbary, Krystyny i Heleny

CZWARTEK    04.07.2024       

7:00

1. †Jadwiga Jakus– od syna Przemysława z żoną

18:00

1. †Izabela Pastuszko – od syna z żoną i dziećmi oraz wnukami

PIĄTEK    05.07.2024 r.      

7:00

1.    O zdrowie i Boże błog. dla Anny Parszuto

18:00

1. †Piotr Karkoszka – od żony

SOBOTA     06.07.2024 r.    bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, wsp. obow.

7:00

1. †Leokadia Kurzak – od Tadeusza i Grażyny Wiśniewskich

18:00

1. †Eugeniusz Janik (3. rocz. śm.)– od siostry Wiesławy

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA    07.07.2024 r.      

7:30

1.   Za parafian

9:00

1. †Szczepan Pawlik (4. rocz. śm.), Natalia Pawlik, Janina i Antoni Borkowicz

10:30

1. †Ireneusz (13. rocz. śm.) – od żony i synów z rodzinami

12:00

1. † Marianna Kurzacz; Henryka, Zenon, Wojciech Janik; Józefa i Władysław Grobelak

18:00

1. †Maria Herczyk (50. rocz. śm.) – od córki

2.    W intencji KŻR

     

 


Więcej

Intencje mszalne 24.06 - 30.06.2024 r.

26-06-2024

Intencje mszalne   24.06.2024 r. – 30.06.2024r.

PONIEDZIAŁEK  24.06.2024 r.      Narodzenie św. Jana Chrzciciela, uroczystość

7:00

1. †  Ignacy Kowalczyk – greg. 24.

2. †  Jan Szulecki

18:00

1. †  Janina Owczarek

2. †  Janina i Stanisław Wiśniewscy

WTOREK   25.06.2024 r.  

7:00

1. †Ignacy Kowalczyk – greg. 25.

18:00

1. †Stefan, Anna, Stefan Poroś; Włodzimierz, Janina, Jan Olszowy; Andrzej, Adam Jeziorscy

2. † Zbigniew Wasiak  – od córki Marty z dziećmi  

ŚRODA    26.06.2024 r.     

7:00

1. †Leokadia Kurzak – od rodzin Cybisów i Pośpiechów

18:00

1. †Ignacy Kowalczyk– greg. 26.

2.    O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców Kariny i Dawida Szymonik – od uczestników ślubu

CZWARTEK    27.06.2024       

7:00

1. †Leokadia Kurzak– od rodz. Celebanów

18:00

1. †Ignacy Kowalczyk – greg. 27.

2. † Mirosław Dróżdż – od kręgu Domowego Kościoła

PIĄTEK    28.06.2024 r.      

7:00

1. † Ignacy Kowalczyk – greg. 28.

18:00

1. †Mariusz Michalski (1 r. śm) – od żony z dziećmi

2. †Gabriela Izbińska – od wnuka Bartosza z rodziną

SOBOTA     29.06.2024 r.    Świętych Apostołów Piotra i Pawła, uroczystość

7:00

1. †Piotr Karkoszka – od żony w dniu imienin

2. † Ignacy Kowalczyk– greg. 29.

3.    O Boże błogosławieństwo dla ks. Pawła

18:00

1.    O Boże błogosławieństwo dla Mateusza Stanek w 8. rocz. ur.

2.    Dziękczynna w 23. rocz. ur. Mateusza

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA    30.06.2024 r.      

7:30

1.   O Boże błogosławieństwo i opiekę Ducha świętego dla naszego syna Piotra – od rodziców

9:00

1. †Stanisława, Wiesław Cabanowie

10:30

1.    O Boże błogosławieństwo dla Aleksandra (10 rocz. ur.)

12:00

1. † Zbiorowa za zmarłych

18:00

1. †Aleksandra Benduch (3 rocz. śm.) – od córki

2. † Ignacy Kowalczyk– greg. 30.

     

 


Więcej

Intencje mszalne 10.06 - 16.06.2024 r.

10-06-2024

Intencje mszalne   10.06.2024 r. – 16.06.2024r.

PONIEDZIAŁEK  10.06.2024 r.   

7:00

1. †  Ignacy Kowalczyk – greg. 10.

18:00

1. †  Robert Grązka – od żony Doroty z dziećmi

2. †  Zbigniew Wasiak – od brata Mirosława z żoną i dziećmi

WTOREK   11.06.2024 r.   św. Barnaby

7:00

1. †Zbigniew Wasiak – od uczestników pogrzebu

18:00

1. †Ignacy Kowalczyk – greg. 11.

2. † Cecylia Wójcik – od Akcji Katolickiej ze św. Zygmunta

ŚRODA    12.06.2024 r.     

7:00

1. † Ignacy Kowalczyk –  greg. 12.

18:00

1. †Stefania, Bolesław, Ignacy, Zdzisław Kowalczyk

2.    O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Heleny Dobosz i dla jej syna

3.    O Boże błogosławieństwo dla Rafała i Klaudii z okazji 3 r. ślubu

CZWARTEK    13.06.2024       św. Antoniego z Padwy

7:00

1. †Zbigniew Wasiak – od Ewy i Romana Kozieł

18:00

1. † Ignacy Kowalczyk –  greg. 13.

2. †Leokadia Kurzak– od córki Grażyny

PIĄTEK    14.06.2024 r.     bł. Michała Kozala

7:00

1. † Robert Grązka – od uczestników pogrzebu

18:00

1. †Ignacy Kowalczyk – greg.14.

SOBOTA     15.06.2024 r.      

7:00

1. †Ignacy Kowalczyk – greg 15.

2. † Cecylia Wójcik – od rodziny z Daleszyc

18:00

1. † Za mamę Teresę i za tatę Henryka  – od dzieci z rodzinami

XI NIEDZIELA ZWYKŁA    16.06.2024 r.      

7:30

1. †Ignacy Kowalczyk – greg 16.

2.    Za parafian

9:00

1. †Waldemar Kozakiewicz – od żony, córki, syna z rodzinami

10:30

1.    O Boże błog. dla Kacpra Rutkowskiego z okazji 2 r. wraz z rodzicami

12:00

1. † Wanda i Józef Czajkowscy

18:00

1. †Zenon, Józef, Helena Kozioł, Stanisław, Józefa Migoń

     

 


Więcej

Intencje mszalne 03.06 - 09.06.2024 r.

05-06-2024

Intencje mszalne   03.06.2024 r. – 09.06.2024r.

PONIEDZIAŁEK  03.06.2024 r.   Św. Karola Lwangi i Towarzyszy, męczenników, wsp. obow.

7:00

1. †  Ignacy Kowalczyk – greg. 3.

2. †  Klementyna Baran

18:00

1. †  Teodozja Mendak – od wnuka Pawła

2. †  Krystyna Błeszyńska – od Beaty i Mirosława Skowrońskich

WTOREK   04.06.2024 r.  

7:00

1. †Felicja Stefani

2. † Klementyna Baran

18:00

1. †Ignacy Kowalczyk – greg. 4.

2. † Gabriela Izbińska – od rodz. Szymczyków

ŚRODA    05.06.2024 r.     Św. Bonifacego, bpa i męczennika, wsp. obow.

7:00

1. † Krystyna Błeszyńska – od uczestników pogrzebu

18:00

1. †Ignacy Kowalczyk – greg. 5.

2. †Robert Grązka – od brata Ryszarda z rodz.

CZWARTEK    06.06.2024

7:00

1. †Ignacy Kowalczyk – greg. 6.

2. †Zbigniew Wasiak – od Tadeusza z rodz.

18:00

1.    O Boże błog. dla Anny z racji urodzin – od mamy

2. †Krzysztof Urbańczyk (2. rocz. śm.)– od żony

PIĄTEK    07.06.2024 r.     Najświętszego Serca Pana Jezusa, uroczystość

7:00

1. † Klementyna Baran

18:00

1. †Ignacy Kowalczyk – greg. 7.

2. † Zbigniew Wasiak– od żony Małgorzaty

SOBOTA     08.06.2024 r.       Niepokalanego Serca NMP, wsp. obow.

7:00

1. †Ignacy Kowalczyk – greg 8.

2.   O triumf Niepokalanego Serca Maryi

18:00

1. † Krystyna Błeszyńska– od pracow. Działu Administracji i Katedry Fizyki

X NIEDZIELA ZWYKŁA    09.06.2024 r.      

7:30

1. †Ignacy Kowalczyk – greg 9.

2.    Za parafian

9:00

1. †Henryk, Janina, Stanisław Kokot; Wiktoria, Zygmunt, Bogusław, Andrzej Kokot

10:30

1. †Jadwiga Pyś ( 4. rocz. śm.)

12:00

1.    O Boże błog. dla Klaudii i Patryka w 1. rocz. ślubu

18:00

1. †Janina i Franciszek Owczarek– od Urszuli Rosiak

     

 


Więcej

1 2 3 > Ostatnia

Cypyright © Święty Zygmunt