Intencje mszalne 6.01.2020 r. – 12.01.2020 r.

06-01-2020

Intencje mszalne 6.01.2020 r. – 12.01.2020 r.

PONIEDZIAŁEK                  Objawienie Pańskie         6.01.2020r.    

7:30

† Wioletta Janik – od Renaty Koryńskiej z mężem

9.00

† Stanisław Wieczorek – od żony i dzieci z rodzinami

10.30

† Edward, Zofia, Jan Francik, Ireneusz Bekus

12.00

Za Parafian

18:00

† Włodzimierz Ryś – od siostry Zofii z rodz.

WTOREK    7.01.2020 r.                     

7:00

 

18.00

1. † Małgorzata Krok - od męża Dariusza

2. Oprzemianę serca Mai, o Boże błog. i opieke Maryi dla Olgi, Bartka, Wojtka i Mai

1.† Dorota Leśko – od najbliższych sąsiadów oraz koleżanek i kolegów z dzieciństwa

                                  (blok przy ul. Nadrzecznej 51)

ŚRODA      8.01.2020 r.

7.00

1. † Wioletta Janik – od cioci Gieni i Basi z rodz.

18.00

1. † Antoni w 25 rocz. śm i Anna w 24 rocz. śm. Garkowscy

2. † Mieczysław Gorczyca – od rodz. Szafert

CZWARTEK   9.01.2020 r.

7.00

1. † Zenobia Podsiedlik – od Teresy i Andrzeja Ziętal

2.Barbara, Kazimierz, Ryszard Muszyńscy

18.00

1. † Kazimierz Cieslik  – od sąsiadów z ul. Senatorskiej 11/13

2.† Jan Siwek – od Danusi z dziećmi i wnukami

PIĄTEK   10.01.2020 r.

7:00

1. †Alfreda Siwa –od rodziny Kalwików

2. † Wiesław Cwaliński – od bratowej Heleny

18:00

1. † Dorota Leśko –  od najbliższych sąsiadów oraz koleżanek i kolegów z dzieciństwa

                                  (blok przy ul. Nadrzecznej 51)

SOBOTA    11.01.2020 r.

7:00

1. † Janina Rudowska – od rodz. Małolepszych, Pusz, Strzelczyków

18:00

1. † Kazimierz Cieślik – od sąsiadów z ul. Senatorskiej 11/13

2.† Jerzy Bociek – od żony Krystyny

NIEDZIELA   12.01.2020 r.

7:30

Za Parafian

9:00

Marianna Zalesiak w 10 rocz. śm. i Henryk Zdobych w 50 rocz. śm. – od córki Teresy        z mężem

10:30

Elżbieta Galara – od synów Piotra i Pawła

12:00

Mirosława Głogowska – od wnuczki Katarzyny z rodz.

18:00

 † Jadwiga Siwa – od chrześnicy Magdaleny z córką

       

 

Cypyright © Święty Zygmunt