Wniebowstąpienie Pańskie – 16 maja 2021 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
   Wniebowstąpienie Pańskie – 16 maja 2021 r.
 
W dniu dzisiejszym dwie grupy dzieci z naszej parafii przystępują do I Komunii Św. Gratulujemy im serdecznie i życzymy, by wytrwały w radosnej przyjaźni z Jezusem. Ufamy, że będziemy cieszyć się nimi przez cały Biały Tydzień. Dziękujemy tym rodzicom, którzy w piątek sprzątali świątynię pod kierownictwem s. Uli i pani Haliny. Bóg zapłać za piękną dekorację, która cieszy nasze oczy i serca.
Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17:30. W tych dniach modlimy się również w nowennie do Ducha Świętego.
Próba dla dzieci z kl. IV przed Rocznicą Komunii Św. w czwartek o 18:30.
W piątek na 19.oo zapraszam rodziców dzieci rocznicowych w celu przygotowania świątyni na niedzielną uroczystość. Wyjątkowo w tym miesiącu adoracja w intencji uzdrowienia relacji rodzinnych odbędzie się w czwarty piątek miesiąca 28 maja.
W sobotę dzieci rocznicowe wraz z rodzinami przystąpią do Sakramentu Pokuty i Pojednania o godz. 15.oo.
W wigilię Zesłania Ducha Świętego dk. Kamil Jastrząb i jego trzej koledzy otrzymają święcenia kapłańskie. Módlmy się dla nich o potrzebne łaski.
W przyszłą niedzielę Msza święta dla uczniów z kl. IV i ich rodzin z racji rocznicy Komunii Św. zostanie odprawiona o godz. 16.oo.
W „Niedzieli” warto przeczytać art.: „Niewidoma matka niewidomych” o Elżbiecie Róży Czackiej, która zostanie beatyfikowana razem z prymasem Wyszyńskim 12 września.
Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa! 
  W ubiegłym tygodniu odeszły do wieczności śp.: Noemi Gonera, Janina Mszyca i Domicella Smolińska. „Wieczny odpoczynek…”.
 

Cypyright © Święty Zygmunt