Ogłoszenia duszpasterskie III Niedziela Zwykła – 26 stycznia 2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie 

III Niedziela Zwykła – 26 stycznia 2020 r. 

 

 1. Ojciec Święty Franciszek ustanowił 3 Niedziele Zwykłą Niedzielą Słowa Bożego. Postarajmy się dzisiaj sięgnąć w domu do Biblii i przeczytajmy krótki fragment. 

 1. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy opiekowali się dziećmi podczas parafialnych półkolonii. Bóg zapłać Małgorzacie i Grzegorzowi Bekus, Monice Kufel, Katarzynie Michalak, Małgorzacie Malczewskiej, Barbarze Strączyńskiej i Joannie Bielak. 

 1. Dzisiaj o 19.00 zapraszamy na niezwykłe jasełka w wykonaniu rodziców z Domowego Kościoła „Boże Narodzenie – mimo wszystko”. Wstęp wolny. 

 1. W piątek w naszej auli widowiskowej muzyczne „Ostatki kolędowe” w wykonaniu zespołu „Sąsiedzi Plus”. Początek o 19.00. Wstęp wolny. 

 1. W I sobotę lutego będziemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi podczas modlitwy różańcowej o godz. 17.15. 

 1. W sobotę o 17.00 będziemy mogli obejrzeć przedstawienie teatru lalek pt. „Czarodziejski młyn”. Zapraszamy dzieci i dorosłych. Wstęp bezpłatny. 

 1. Za tydzień Święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Dzieci z klas III odnowią o 10.30 swoje przyrzeczenia chrzcielne. Naszymi ofiarami w przyszłą niedziele będziemy wspierać zakony klauzurowe. 

 1. W przyszłą niedzielę zapraszamy do naszej auli na koncert skrzypcowy dzieci, które uczą się metodą Suzuki. Wstęp wolny. Początek o 17.00. 

 1. Bóg zapłać za życzliwość i ofiary składane podczas kolędy. Podsumowanie wizyty duszpasterskiej - za tydzień. 

 1. W „Niedzieli” polecamy art. „Dzieci w sieci” – o wprowadzeniu najmłodszych w świat Internetu. 

 1. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia. Niech Bóg Wam błogosławi! 

 1. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności śp. Genowefa Klekot. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Cypyright © Święty Zygmunt