Ogłoszenia duszpasterskie XXV Niedziela Zwykła – 20 września 2020 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

XXV Niedziela Zwykła – 20 września 2020 r.


 

 1. Cieszymy się z piątkowej procesji ewangelizacyjnej i wczorajszej wycieczki do Ogrodzieńca, w których wzięło udział kilkadziesiąt najmłodszych parafian. Módlmy się za dzieci i młodzież, by odkrywali radość z przyjaźni z Jezusem.

 2. Dzisiaj o 19.oo wyjątkowe wydarzenie w naszej auli – koncert Agnieszki Fiuk, która wraz z przyjaciółmi zaprezentuje „Pieśń nad pieśniami”. Dzisiejszy koncert dedykowany jest osobom niepełnosprawnym, przyjaciołom z „Betel”; wstęp wolny, można jednak będzie złożyć dobrowolne ofiary na rozwój „Betel”.

 3. W poniedziałek czcimy św. Mateusza Ewangelistę, patrona ks. Mateusza. O 18.oo będziemy się modlić w intencji Solenizanta i złożymy mu życzenia.

 4. Jutro o 19.oo odbędzie się próba przed bierzmowaniem dla kandydatów ze szkoły średniej. W najbliższą sobotę ci sami kandydaci przeżyją dzień skupienia w Olsztynie. Obecność obowiązkowa. Proszę zabrać dzisiaj oświadczenia dla rodziców z zakrystii.

 5. W tym tygodniu można uczestniczyć w specjalnych wirtualnych konferencjach dla mężczyzn pod hasłem „Oblężenie Jasnej Góry”. Szczegóły pod adresem oblezenie.mezczyzni.net

 6. W piątek po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego i wspólnoty oazowej.
  W sobotę o 10.oo zbiórka ministrantów i kandydatów.

 7. Za tydzień po Mszy św. o 10.30 spotkanie dla rodziców dzieci z kl. IV.

 8. W przyszłą niedzielę kazania w naszej świątyni wygłosi misjonarz miłosierdzia,
  ks. prałat Stanisław Gębka. Po każdej Mszy św. będzie zbierał ofiary na misje
  w Kazachstanie.

 9. Wyrażam wdzięczność za ofiary składane na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

 10. Do zawarcia małżeństwa przygotowują się: Delfina Barbara Piotrowicz z naszej parafii i Daniel Mateusz Jarocki z par. w Poczesnej. Zapowiedź II. Gdyby ktoś znał przeszkody do zawarcia tego małżeństwa, prosimy o informację.

 11. W „Niedzieli” polecamy rozmowę z 90-letnim włoskim prawnikiem, który od lat gotuje dla ubogich.

 12. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom składam najlepsze życzenia. Niech Bóg Wam błogosławi!


 


 

Cypyright © Święty Zygmunt